krzesła biurowe krzesła do biura krzesla biurowe

Krzesło biurowe obrotowe Mistral Plus

Mistral Plus ZC Mistral Plus ZC
Mistral Plus ZC Mistral Plus ZC

Mistral Plus to połączenie klasycznego krzesła obrotowego z niezwykłą ergonomią, które z powodzeniem nadaje się do długotrwałej pracy w pozycji siedzącej. Model wyróżnia się dużym, wyprofilowanym siedziskiem, w którym zastosowano piankę PUR  wytrzymałą na odkształcenia i przystosowaną do wielogodzinnego siedzenia. Zaletą krzesła jest również miękkie tapicerowane oparcie, w którym zastosowano podłużne profile lędźwiowe.

Regulacja wysokości siedziska odbywa się za pomocą podnośnika pneumatycznego, który kontrolujemy dźwignią umieszczoną pod siedziskiem. Zintegrowany mechanizm CPT  pozwalaja na utrzymanie wygodnej i ergonomicznej pozycji podczas pracy i relaksu.

Podstawa krzesła to pięcioramienna poliamidowa baza z kółkami do powierzchni dywanowych wymienianymi opcjonalnie na kółka gumowane do powierzchni twardych. W wersji z podłokietnikami dostępne podłokietniki twarde polipropylenowe i miękkie poliuretanowe. W opcji dostępna jest możliwość zastosowania płozy krzesłowej, co sprawia że opisany model może być zastosowany w wersji konferencyjnej.

 

Zapisz


 

W trakcie budowy

W trakcie budowy