Krzesła biurowe

Krzesła biurowe to przedmioty zaliczane do szerszej grupy elementów wyposażenia czyli mebli biurowych. W odróżnieniu od tradycyjnych brył meblowych takich jak biurka, szafy, regały - przedmioty te wchodzą w bezpośredni kontakt z użytkownikiem. Właśnie dlatego przedmioty te są niezwykle ważne, bo mają ogromny wpływ na wiele różnordonych czynników między innymi na  zdrowie użytkownika, oraz jego jakość i wydajność pracy na stanowisku biurowym.

 

krzesła biurowe Krzesło biurowe - to przedmiot do siedzenia przy biurku (w biurze lub domu), posiadający określoną budowę, która oddziałuje na ciało użytkownika.  Zbudowane są z wielu składowych między innymi z: podstawy z kółkami, kolumny gazowej, mechanizmu krzesła sterującego jego wysokością oraz regulującego ułożenie siedziska i oparcia, siedziska do którego przymocowane są podłokietniki. Nie zapominamy o oparciu i regulacji lędźwiowej.

Krzesła do biura

Wybór mebli do biura firmy tylko z pozoru wydaje się łatwy. Intesywna praca umysłowa w biurze wymaga odpowiedniego zbudowanego stanowiska pracy. Współcześnie najważnieszym przedmiotem dla pracownika biurowego jest właśnie krzesło. Brane pod uwage powinny być tylko produkty wytrzymałe i ergonomiczne o nowoczesnym designie. Biuro nowoczesne firmy to otwarta przestrzeń i pewnego rodzaju powtarzalność. Zazwyczaj wybierany jest jeden model fotela na wszystkie biurowe stanowiska pracy. Propozycje : 

Krzesło biurowe Royce Krzesło do biura Madura M Krzesło do biura Acura Krzesło do biura Soon

 

Wygodne i Ergonomiczne

Praca w biurze ma charakter umysłowy. Pracownik siedzi na krześle przy biurku przez niemal 7-8 godzin. Oczekiwanie wygody wynika z ludzkiej natury. Jedankże przecież każda osoba w biurze posiada inna budowę ciała. Dla jednej osoby dane krzesło jest wygodne, dla innej już nie. Dlatego w wyborze foteli do biura warto szukać rozwiązań uniwersalnych. Szukając wygody trzeba wybrać rozwiązania ergonomiczne. Ergonomiczne fotele to szeroki zakres regulacji siedziska i oparcia pozwalają uzyskać oczekiwany komfort, wygodę - niezależnie od płci, wzrostu, wagi. Propozycje : 

 

Wygodne krzesło biurowe Lambda Lux Ergonomiczne krzesło biurowe Veyron Y Wygodne krzesło biurowe Veyron Ergonomiczne krzesło do biura Omega

 

Do biura urzędu

Wybór krzesłeł do urzędu to zadanie niesłychanie odpowiedzialne. Odpowiednie sformułowanie wymagań ofertowych lub przetargowych pozwala uniknąć podjęcie niewłaściwej decyzji. Częstym wymogem jest atest wytrzymałości krzesła - do 150 kg, odpowiedniao trwały rodzaj pianek w siedzisku oraz stosunkowo niska cena.  Propozycje Mj Design : 

Krzesło do biura Urzędu Aruba Krzesla biurowe 150 kg Ergo Comforti Krzesła do biura urzędu Time Krzesła do biura urzędu gminy - Bora M

 

Nowoczesne z wysokim oparciem

Fotel dla programisty, osoby spędzającycej długie godziny przed komputerem oraz dla osób wysokich wskazane są krzesła z wysokim oparciem  : 

 

Krzesła biurowe z wysokim oparciem Madura H Krzesła biurowe dla programisty Royce Wygodne krzesła biurowe z wysokim oparciem i zagłówkiem Veyron Nowoczesne krzesła biurowe siatkowe z wysokim oparciem Lambda H
 

 

Krzesła z regulacją lędźwiową

Problemy pracowników biurowych z kręgosłupem mogę mieć różne podłoże. Duże znaczenie dla zdrowego kręgosłupa ma stopień dopasowania siedziska i oparcia krzesła do ciała użytknika. Im dopasowanie pełniejsze tym mniejsze ryzyko negatywnych zmian w dolnym odcinku kręgosłupa. Ergonomiczne krzesła biurowe są najlepszym rozwiązaniem. Dla osób, które pracują w biurze i dokucza im mniejszy lub większy ból kręgosłupa najlepszym rozwiązaniem są fotele z regulacją lędźwiową. W naszej ofercie możliwość regulacja ta może być w postaci pompki, pokrętła lub przy elastycznym oparciu siatkowym jako regulacja umieszczona za oparciem. Polecamy  : 

 

Wytrzymałe krzesła biurowe z regulacją lędźwiową Aruba Ergonomiczne krzesła biurowe Veyron Y z regulacją lędźwiową Nowoczesne krzesła do biura z regulacją lędźwiową Royce Krzesła biurowe z regulacją lędźwiową Just
 

 

Krzesła z siatkowym oparciem

Siatkowy design to doskonałe rozwiązanie do korporacyjnego biura. Nowoczesność oraz wygoda   : 

 

Krzesła biurowe z siatką Now Krzesła do biura z siatkowym oparciem Delta Krzesła biurowe siatkowe Just Krzesło do biura z siatką Time
 

 

Tanie

Tanie krzesła i fotele są często pozbawionego zaawansowanych możliwości regulacyjnych. Im dłuższe jest dzienne użytkowanie krzesła, tym ważniejszy stopień dopasowania siedziska i oparcia do budowy ciała użytkownika. Tanie  to pojęcie dość nieokreślone. Takie produkty poszukiwane są przez domowych użytkowników, którzy korzystają z niego dość sporadycznie. Tanie produkty w ramach wyposażenia biura firmy, w którym przy biurku na krześle spędza się niemal cały roboczy dzień wydaje się nienajlepszym rozwiązaniem. Jak pokazały badania naukowe, dopasowanie biurowego krzesła do naturalnej budowy ciała pracownika, ma ogromne przełożenie na komfort fizyczny i psychicznych pracownika. Od jakości relację siedzisko-oparcie ~ ciało zależy wydajność i jakość pracy.  Propozycje : 

 

Tanie krzesło biurowe Etezja H Tanie krzesła biurowe Etezja M Tanie krzesła biurowe do urzędu Mistral INT Tanie krzesło biurowe Mistral Plus
 

Krzesło i fotel - czy to te same produkty, przecież tak często używane są zamiennie. Różnica w budowie pomiędzy tymi przedmiotami jest jednak znacząca. W krześle siedzisko oraz oparcie stanowią dwa niezależne od siebie bytu, które współgrają ze sobą, lecz połączone są ze sobą poprzez mechanizm sterujący. Fotel biurowy posiada jednolitą konstrukcję siedziska i oparcia, która jest niepodzielna.  Firma Mj Design specjalizuje się w produkcji ergonomicznych, wytrzymałych i nowoczesnych krzeseł do użytku biurowego. Najważniejsza jest jakość oraz gwarancja szerokiego zakresu możliwości regulacyjnych. Z największą starannością dobierane są składowe, z których zbudowane jest krzesło.

Pełna oferta krzeseł - katalog główny.