Krzesła restauracyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo krzesła kawiarniane, które wyróżnia nowoczesny design, ergonomiczność oraz wytrzymałość. Wszystko to dzięki wysokiej jakości użytych materiałów. Ich szeroka gama kolorystyczna pozwoli nadać każdej kawiarni czy poczekalni oryginalny i ciekawy wygląd. Co najważniejsze – gwarantujemy zgodność z marką i przypisanymi barwami. Jesteśmy w stanie dostosować się naszymi produktami do wizerunkowego designu Państwa firmy. Nasze krzesła do kawiarni są łatwe w utrzymaniu czystości i przenoszeniu, trwałe i odporne dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Krzesła restauracyjne

Wyposażenie restauracji to produkty zazwyczaj o filigranowej posturze, minimalizm podparty jest bardzo stabilną i mocną konstrukcją. Każdy restaurator dysponuje określonym miejscem użytkowym lokalu. Zazwyczaj jest to nie za duży lokal, ale przecież nie chodzi by zrobić z takiego lokalu zbiorowisko krzeseł i stołów. Trzeba zachować proporcje oraz ograniczyć ilość miejsc klienckich w stopniu zapewniającym swobodne poruszanie się i komfortowe siedzenie. Dlatego właśnie każdy restaurator szuka krzeseł o profilu zapewniającym wygodę jednocześnie nie zajmującym dużo miejsca. Nie chodzi o designerski wygląd tylko o wygodne miejsce do siedzenia dla klienta.
Kawiarnie to lokale o trochę innym profilu, tu liczy się przede wszystkim bardzo wygodny, głęboki fotel. W kawiarni spędzamy kilka minut delektując się kawa, spotykając ze znajomi czy też wybierając to miejsce na spotkanie biznesowe. Bardzo duże znaczenie ma fotel kawiarniany, nazywany często kubełkowym. Często tez wyposażanie kawiarni to fotele soft seating. Tak angielska nazwa oddaje charakter fotela kawiarnianego. Polskie tłumaczenie czyli miękkie siedzisko też jednoznacznie określa charakter i ogólny przekaz.
Jesteśmy pasjonatami foteli i krzeseł stosowanych do różnego użytku. Od blisko szesnastu lat produkujemy krzesła i jest to nasza życiowa pasja.. Kto z nas nie odwiedza kawiarni czy restauracji.