Porady

Korporacyjne stanowisko pracy

korporacyjne stanowisko pracy

Praca dla osoby zatrudnionej to nieodzowne związanie z miejscem pracy, a w szczególności ze stanowiskiem pracy przypisanym niemal na stale do osoby. W tytułowe określenie wpisują się wymieniane w ogłoszeniach o pracę punkty w zakładach – Oferujemy – Zapewniamy. Tak naprawdę to jasna informacja na co pracownik będzie mógł liczyć na swoim stanowisku. Czytaj więcej - Korporacyjne stanowisko pracy. 

 

 Jak urządzić domowe biuro?

jak urządzić domowe biuro

Domowe biuro do niedawna było kojarzone z pomieszczeniem w którym znajdują się regały, biblioteczki, a na nich książki. Na takie miejsce wyciszenia, będące również idealnym do pracy wieczorami mogły pozwolić sobie osoby posiadające dużą powierzchnię domu. W mieszkaniach trudno o tyle miejsce, często kończy się na tym, że domowe biuro to miejsce przy stole w salonie. Czytaj dalej - Jak urządzić domowe biuro ? 

 

Wygoda przed komputerem

wygoda przed komputerem

Moda na zdrowy styl bycia zatacza coraz szersze kręgi i jest to pozytywny trend, który może mieć zbawienny wpływ na przykład dla osób z siedzącym trybem pracy. Brak odpowiedniej ilości ruchu, wielogodzinne tkwienie przed komputerem, przyczynia się do zapadania na wiele chorób cywilizacyjnych, a wśród nich otyłość, nadciśnienie tętnicze, czy depresja. Czytaj dalej - Wygoda przed komputerem. 

 

Wyposażenie firmy

wyposażenie firmy

W firmie pracuje się lepiej, kiedy wszystko jest zaplanowane, jak należy. Począwszy od dróg dojazdowych, poprzez projekt architektoniczny, aż do wystroju wnętrza biurowego i wyposażenia części produkcyjnej. W tym asortymencie zawierają się meble przemysłowe i krzesła specjalistyczne. Inny zestaw potrzebny jest do części administracyjnej, a inny dla hal produkcyjnych, magazynów i zaplecza socjalnego. Czytaj dalej - Wyposażenie firmy. 

 

Przygotowanie do pracy zdalnej

przygotowanie do pracy zdalnej

Obecnie cieszącym się trendem jest możliwość pracy zdalnej. Jest to dobre rozwiązanie dla młodych rodziców, mam powracających do aktywności zawodowej, osób prowadzących własną działalność gospodarcza, ale i szansa na możliwość pracy dla osób niepełnosprawnych ruchowo.  Czytaj dalej - Przygotowanie do pracy zdalnej. 

 

Ergonomiczne stanowisko pracy

ergonomiczne stanowisko pracy

Ergonomia dla wielu osób jest pojęcie, którego znaczenie jest zrozumiałe i jednoznacznie kojarzące z wygodą. Jest to bardzo dobre intuicyjne połączenie. Przymiotnik ergonomiczne jest dodatkowym określeniem pewnych przedmiotów, które podkreśla lepszą, należytą jakość. Przedmioty te służą człowiekowi w jego miejscu pracy lub podróży. Czytaj dalej - Ergonomiczne stanowisko pracy. 

 

Domowe stanowisko do pracy z komputerem

przed komputerem w domu

Urządzając mieszkanie musimy dobrze zagospodarować każde pomieszczenie i uwzględnić strefy wypoczynku, posiłków, zabawy, jak i bardzo ważną strefę pracy. Warto zadbać, aby w naszym domu, mieszkaniu można było urządzić kącik do pracy, w komfortowej sytuacji wyodrębnić biuro domowe. Czytaj więcej - Domowe stanowisko do pracy z komputerem. 

 

 1   2  3