Krzesło biurowe obrotowe Mistral Plus

Mistral Plus ZC Mistral Plus ZC
Mistral Plus ZC Mistral Plus ZC

Mistral Plus to połączenie klasycznego krzesła obrotowego z niezwykłą ergonomią, które z powodzeniem nadaje się do długotrwałej pracy w pozycji siedzącej. Model wyróżnia się dużym, wyprofilowanym siedziskiem, w którym zastosowano piankę PUR  wytrzymałą na odkształcenia i przystosowaną do wielogodzinnego siedzenia. Zaletą krzesła jest również miękkie tapicerowane oparcie, w którym zastosowano podłużne profile lędźwiowe.

Regulacja wysokości siedziska odbywa się za pomocą podnośnika pneumatycznego, który kontrolujemy dźwignią umieszczoną pod siedziskiem. Zintegrowany mechanizm CPT  pozwalaja na utrzymanie wygodnej i ergonomicznej pozycji podczas pracy i relaksu.

Podstawa krzesła to pięcioramienna poliamidowa baza z kółkami do powierzchni dywanowych wymienianymi opcjonalnie na kółka gumowane do powierzchni twardych. W wersji z podłokietnikami dostępne podłokietniki twarde polipropylenowe i miękkie poliuretanowe. W opcji dostępna jest możliwość zastosowania płozy krzesłowej, co sprawia że opisany model może być zastosowany w wersji konferencyjnej.

 

Zapisz


 

W trakcie budowy

W trakcie budowy