LOGO_MJ_FOOTER

Mj Design

Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji rynkowej. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2003 roku. Profesjonalizm, terminowość oraz wysoka jakość usług wpłynęły na nasz rozwój nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Zajmujemy się produkcją innowacyjnych siedzisk biurowych, hotelowych, laboratoryjnych i do użytku domowego: krzeseł obrotowych, krzeseł konferencyjnych, krzeseł laboratoryjnych, foteli, sof, łóżek itp. Wciąż ulepszamy i poszerzamy naszą ofertę produktową. Podążamy za najnowszymi trendami i nowoczesnymi rozwiązaniami. Realizujemy zindywidualizowane projekty do wnętrz użyteczności publicznej i komercyjnej. Opracowujemy modele uwzględniając wytyczne zleceniodawcy. Dobieramy odpowiednie materiały oraz dbamy o najwyższy standard wykonania.

Nasza historia

Produkty i usługi

Hala produkcyjna naszej firmy znajduje się w Polsce. Posiadamy wykwalifikowaną, dobrze zorganizowaną kadrę pracowników. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz mamy dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań.

Uczestniczymy w tragach i szkoleniach. Na bieżąco śledzimy aktualne trendy we wzornictwie. Oferowane przez nas produkty charakteryzuje niepowtarzalny design oraz wysoki komfort użytkowania.

Zastosowanie innowacyjnych mechanizmów umożliwia dopasowanie konfiguracji krzeseł do indywidualnych upodobań użytkownika. Dzięki czemu nasze siedziska są ergonomiczne, a ich zaawansowane funkcje spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapewnimy elastyczne oraz indywidualne podejście do zleceń, terminowość ich wykonania, pomoc przy organizacji transportu oraz gwarancje.

Doświadczenie

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, zapewnienie mu najkorzystniejszej oferty oraz stworzenie rozwiązań dopasowanych do jego potrzeb i możliwości. Doświadczenie jakie zdobyliśmy podczas wieloletniej działalności umiejętnie wykorzystujemy oraz dostosowujemy do dynamicznie zmieniającego się rynku i zapotrzebowania odbiorców. Determinacja oraz systematyczna, ciągła praca przyczyniły się do zbudowania licznych kontaktów handlowych w Polsce i na świecie.

Zapewniamy możliwość realizacji produktów spełniających normy obowiązujące w krajach docelowego przeznaczenia. Nasze produkty są użytkowane i doceniane w krajach UE oraz poza jej granicami.